Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak megfelel olyan hely...

Nyuszinak megfelel olyan hely a kertben, ahol szinte csak föld van?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány hónapra el kellett költöztetnem a nyuszimat a kert egyik végéből a másikba, viszont most ott nincs fű neki. Természetesen házikója van, szedek neki füvet majdnem minden nap, zöldséget, magot, vizet kap, de jó lesz ez így neki? Azóta olyan piszkos mindig, nem tud hova feküdni, hogy ne legyen földes. Hagyhatom így, vagy oldjam meg mindenképp valahogy a lakhatását? :)

2014. jún. 24. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is áthelyeztem a nyuszimat; előtte szabadon rohangált a kertben, most meg be van zárva, mert nyíltak a virágok stb. és anya szereti a kertjét. :D (szóval érted)

És ahova a nyulamat bezártam, van helye ugyan, meg háza, kap minden nap jó sok kaját, vizet, nem zavartatja magát, hogy be van zárva.

Nála is csak föld van, ott nem nőtt fű, és koszos, pedig alapjába véve hófehér nyusziról van szó, de én leterítettem neki ilyen parafa szerű... mi is az?! Ilyen faroslemez darabot, azon szokott feküdni. Jól érzi magát most is, persze boldogabb volt, amikor az egész kert az övé volt. :)

Amúgy csak a nyarat tölti ott, a többi időt kint tölti.. :)

Remélem, tudtam vele segíteni! :)

2014. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ha más nyuszkó is kibírja, gondolom az enyém sem zavartatja magát. :)
2014. jún. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!