Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy Ferplast 100x60cm nagy...

Egy Ferplast 100x60cm nagy ketrecben elfér egy kosorrú törpe és egy színes törpe nyuszi?

Figyelt kérdés
A kosorrú 1600g körül lesz, a színes törpe pedig 1800g. Mindenképpen egy ketrecben szeretném őket tartani, elég lesz ekkora, vagy nézze

2014. jún. 29. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlenül elküldtem :) Szóval elég lesz ekkora, vagy nézzek nagyobbat? És ha nagyobb kell, mit ajánlanátok? Egy alomtálca elég?
2014. jún. 29. 15:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig elég lesz, de ezek a nyuszik sem maradnak ilyen picik. 100x60-as ketrecet egy nyuszinak szoktak ajánlani. No, de az is kérdés, hogy szeretni fogják-e egymást.
2014. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én két nyuszinak már nagyobbat vennék. Egyébként vannak emeletes ketrecek is (mondjuk nem is olcsóak...)

Amúgy milyen nemű nyuszikat szeretnél együtt tartani? Ez se mindegy, nem biztos hogy megtűrik egymást. Illetve ha ellentétes neműek, akkor készülj az állandó szaporulatra (bár lógó és álló fülű nyuszit nem szerencsés pároztatni) vagy pedig a minél előbbi ivartalaníttatásra.

2014. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanított nyuszikat lehet együtt tartani, különben csúnya verekedés lesz a dologból. Egy ilyen méretű ketrecben max. egy nyúl fér el....
2014. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanított bak és kislány, akit majd csak később lehet ivartalanítani, ő még pici :) Természetesen nem szeretnék szaporítani.

Akkor milyen méretet ajánlanátok? A fiú nyuszi már felnőtt.

2014. jún. 29. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én felnőtt fiú nyuszit semmiképp se tennék még pici nyuszi mellé.
2014. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? A tenyésztő szerint lehet..
2014. jún. 30. 07:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben csak meggondoltam, elég lesz egy nyuszkóval is elbírni :) köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 30. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!