Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macskák mellé tengerimalac?

Macskák mellé tengerimalac?

Figyelt kérdés

3 macskánk van és igazából nem is összeszoktatni akarnánk őket, hanem csak annyit, hogy amikor a malac a ketrecben van ne üljenek ott egész nap mellette, és ne nyulkáljanak be a ketrecbe, magyarul, ne bántsák.


A 3 macska közül kettő ami vadászós, az egyik kb. 6 a másik 3 éves és ők olyanok, ha meglátnak valamit egyből utánna futnak és elkapják, a harmadik az félénkebb, őt nem nagyon érdekli a vadászás.

Szerintetek?


2014. jún. 30. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a ketrecet egy olyan helyre kéne rögzíteni,ahol a macskák számára elérhetetlen (pl.:a falra valahogyan,hogy ne essen le a ketrec).Persze néha kivenni a malacot,játszani vele,de odafigyelve,nehogy valamelyik cicus levadássza.Nem kell kockáztatni :)
2014. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Olyan mintha az egér lakna a kígyó mellett. Érzi a szagát, az ösztöne veszélyt súg neki, egy merő stressz lenne az élete még akkor is ha külön szobában élnének. Én nem tanácsolom.
2014. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy macskánk mellett van két hörcsögünk is. A ketrec mancs- és karombiztos, egy ideig érdekesek voltak, most már rájuk sem bagózik. Majd megszokják a malackát....
2014. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét állat csak ideges lenne, a macskák vadászni akarnának, a malik meg stresszelnének, ne vegyél másik állatot.

És egy malacot meg nem is lehet tartani, minimum kell két azonos nemű, mert társas állatok.

2014. júl. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!