Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányoknál mit jelent ha...

A patkányoknál mit jelent ha csikorgatják csattogtatják a fogukat és miben tartod pl. : terráriumm. És miket raksz be neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a csattogtatás riasztóhang(megijed vmitől és jelzi a társainak), a csikorgatást sztem elalvás előtt szokták.

Ketrec jobb, mint az üveg, mert szellőzik és sokminden, emelet beleszerelhető. Etető, önitató, búvóhelyek, mászókák..

2010. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogcsattogtatás/kattogás kb. annyit jelent, mint a macskánál a dorombolás. Örülj neki, és érezd magad megtisztelve.

A többi kérdésedre megtalálod a választ itt: [link]

2010. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a csattogtatás az elégedettség jele. A csikorgatást nem tudom, olyat nem szoktak csinálni :D


Én elég hibrid megoldást találtam, egy negyvencenti magas terráriumra félig ráborítottam egy kisebb ketrecet, a másik felét lefedtem, hogy nem jöjjenek ki. (persze nappal sokszor kiengedem őket, csak leveszem a tálcát, és már ugrálnak is ki. Mivel ugye ott van a ketrecke, jól szellőzik, ált. abban is alszanak, de nagyon szeretik ezt, mert folyoton ugrándozhatnak, szaladgálhatnak fel-le :)


L,19 + 2 patkánybaba :)

2010. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó kérdésedre nem válaszoltam xD

Wc papír guriga, amin bújócskázni szoktak, egy darab faág, amit rágcsálnak, a magvastálkájuk, és egy itatóstálka, amit rendszerint felborítanak. Azért nem önitató, mert ha nagyobbak lesznek, úgyis kiengedem őket a lakásba hosszabb időre, és akkor igyanak csak pohárból, szokjanak hozzá :) [furán hangzik, de a régivel is ez volt, csak ő már az elején nem fogadta el az itatót... maradt a pohár :)]


L,19 + 2 patkánybaba :)

2010. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vagy inkább a WC papír guriga amit megesznek
2010. jan. 10. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos... az is előfordul :S De eddig bajuk nem lett tőle. Ha félsz, hogy nem tesz nekik jót, ne rakj be melléjük :)
2010. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja nem azért mondtam csak tom hogy feltetted azt a kérdést hogy :Megette a patkányom a WC.papír gurigád lesz vmi bajuk?
2010. jan. 23. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
ne tartsd terráriumban mert a ketrecet 1000x jobban szeretik és tudnak közlekedni rajta meg különbenis nagy kell nekik és így nemis annyira büdeösek mint terráriumban.ott szarabb nekik
2010. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!