Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Arany- vagy dzsungariai...

Arany- vagy dzsungariai torpehorcsog?

Figyelt kérdés
Melyiket valasszam?Mind a ket fajtat aranyosnak talalom de nem tudom melyik az a fajta ami nem annyira hiperaktiv es nem harap.Nem reg volt egy aranyhorcsigom de ot alig lehetett megfogni es harapott is de ugy vagyok vele talan o csak egy kivetel volt.

2014. júl. 19. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Az aranyok általában nyúzhatóbbak a dzsungik szoktak kicsúszni a kézből, de dzsungik közt is van tunya... :D

Teljesen hörcsög-, és nem fajtafüggő... :)

2014. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csillámláma ***** válasza:
41%
vegyél egy nőstény dzsungáriai törpehörcsögöt... ha sokat foglalkozol vele akkor nem harap(ugy ertem ha sokat van kezben) és hát azért nőstényt mert az nem pisil büdöset
2014. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsög.
2014. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igazából szinte teljesen mindegy, ha tenyésztőtől veszel. Ott már kicsi koruktól foglalkoznak velük, így hozzád már kézhez szokottan fog kerülni a hörcsögöd. A hímek általában agresszívabbak egy kicsit.
2014. júl. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,igen amugy tenyesztotol szeretnek venni majd.
2014. júl. 20. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dzsungim volt, és nagyon barátságos volt. Ha letettem a tenyeremet, akkor belemászott. Soha nem harapott. Puszilgattam is, és akkor sem csinált semmit. Meg szerintem aranyosabbak is, emrt kisebbek, mint az aranyhörik.

:)

2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat en is a dzsungi mellett dontottem es talaltam is tenyesztot :) Allatkereskedesbol nem merek vasarolni.
2014. júl. 20. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

A fiúk pisije semmivel sem büdösebb, nem egerek!

A dzsungik helyes takarítás mellett szagtalanok, de ezt a tenyésztőtől is megkapod majd.

A hímek pedig egyáltalán nem vadabbak, mint a nőstények, van nyugodt hím és nyugodt nőstény is, ugyan úgy, ahogy van izgága hím és izgága nőtény is. Ha valakinek volt két hörcsöge egész életében és az egyik hím a másik nőstény volt, akkor nincs joga rámondani a nagy átlagban, hogy a hímek agresszívebbek.....

2014. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem is dzsungáriaim volt, azt mondták a boltban, hogy lány, és amikor meghalt láttam, hogy fiú

Pedig nem is volt büdös... és én azt tapasztaltam, hogy nagyon hiperaktív, de NEM harap. Én is nemsokára veszek egy új dzsungáriai törpehörit. :) írd meg, hogy fiú, vagy lány hörit vettél!

2014. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy aranyhörcsögöm és szeretnék még egyet. Az én hörim nagyon okos volt, nem harapott és hagyta, hogy dédelgessem. Én azért nem ajánlom a törpehörit, mert nagyon pici és mozgékony. Könnyen kicsúszik a kezedből. Nem szereti annyira, ha dédelgetik. Az egyik barátnőmnek volt törpehörcsöge (2 is) és harapott. Én az aranyhörcsögöt ajánlom.
2014. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!