Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csak engem nyalogat a...

Miért csak engem nyalogat a nyuszim, és a páromat csak ritkán?

Figyelt kérdés

Egész pici korában került hozzánk, 7 hetesen. Azóta is mi ketten foglalkozunk vele, most már 3 és fél éves a kis drága. Eleinte én voltam vele egész nap, én szoktattam kézhez, én etettem stb. Úgy alakult anno az életünk, hogy nagyjából másfél-2 évig minden nap én voltam otthon vele. De most már eltelt több, mint 1 év úgy, hogy én dolgozom reggeltől esig, párom pedig otthon van, ő van vele egész nap, és ő is ad neki enni. Attól féltem, hogy emiatt majd hozzá jobban fog ragaszkodni. Igazából mindkettőnket nagyon szeret, de hozzám sokszor odajön csak úgy, azért, hogy nyalogasson, néha 10 percen át :) párommal nagyon ritkán csinálja ezt, és csak rövid ideig.

Emlékszik rá, hogy én voltam az első, akit megszeretett, aki megszelídítette?



2014. júl. 22. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Azért nyalogat, mert a bőrödre ásványi sók csapodnak ki, ennyi az egész. Sajnálom, de nem kell bele többet látnod mint ami. Nem szeretetből és nem hűségből csinálja.
2014. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan, ahogy az első írja. Az én nyuszim már elmúlt egy éves is, amikor a párom hozzám költözött. És amint a nyuszi rájött, hogy milyen sós bőre van a páromnak, rácuppant a nyalogatásra. Pedig továbbra is csak én etetem, csak én tisztíom, én szeretgetem többet. De a párom bőrét szereti.

A nyusziknak nem éles a memóriája, hogy emlékezzen a korai időre.

2014. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:DD így van. Én ezért tettem a ketrecükbe egy nagy darab sót :DD a sóbányából. (kb. 20 cm magas és 13 cm széles a só)

Amúgy miért van lepontozva ennyire az első, aki igazat írt? (talán elszomorodtál, mert nem azt hallottad, amit akartál? te is olyan természetű vagy, aki csak azt akarja meghallani, amit akar, és nem hallja azt amit kell? :o)

:I

2014. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!