Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög etetés? Többi lent

Hörcsög etetés? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Nemsokára kapok egy törpehörcsögöt és az a kérdésem van afelől,hogy az etetéséről mit kell tudni ? Azaz egy nap hánykor és mennyit egyen? Több helyen utána néztem már,de sajnos ilyet nem találtam sehol..

Vagy készítsek majd magamnak egy táblázatot,ahol leírom,hogy ma 2014...-án ekkor és ekkor adtam ezt és ezt a hörcsögömnek ? ÉS ahhoz viszonyítva a többi napon is e tájba adjak neki enni ?

Köszönöm előre is a segítséget!:)



2014. aug. 17. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Második, nálad komolyan 5 évig élnek a dzsungik?

Még sosem hallottam, hogy 2-3 évnél tovább élnének, a szakirodalom szerint is ennyire vannak hitelesítve, de ha nálad megvan az öt év, akkor valamit nagyon jól csinálhatsz :D


Kérdező, én is azt mondom, hogy teli műanyag kereket a hörcsögnek, szeretik, de mivel főleg éjszaka tekerik, alaposan nézd meg, melyik nem zörög, nyikorog a kerekek közül, vagy ha már vettél nyikorgósat, akkor a tengelyét érdemes megvajazni, és akkor fogsz tudni aludni :)


Ha pedig a hörcsög rágná a rácsokat, nálunk a rácsok citrommal bekenése volt eredményes.

2014. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 julcsika01 ***** válasza:
mindig legyen száraz tápja és néha gyümi zöldség
2014. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és kell nekik víz? sokak szerint nem,de szerintem meg igen..
2014. aug. 18. 15:59
 14/17 A kérdező kommentje:
és ha eszek barackot,adhatok belőle neki? lédús lenne nagyon:) naponta hányszor kapjon gümit,zöldséget? táp mindig legyen előtte? meg széna is ?
2014. aug. 18. 16:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Én adtam neki vizet, és ivott is, szóval szerintem kell neki.

Barackot simán adhatsz neki, sőt diót is.

Naponta egyszer elég adnod, de ha úgy esik, hogy valami neki való csemegét eszel (gyümölcs-zöldség), akkor kaphat soron kívül is, csak másnap ki kell venni a maradékot.


Jó ha mindig van előtte táp (maximum ha gyanúsan gyorsan eltűnt egy nagyobb adag, akkor lehet vele várni egy kicsit, főleg ha megtalálod a ketrec egyik sarkában az egészet (nem csak a héjakat) elraktározva.

Az enyém szénát nem kapott, de ha adsz neki, akkor gondoolom jó, ha mindig van előtte, kivéve, ha csak szétszórja


Első voltam :D

2014. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. aug. 19. 14:32
 17/17 A kérdező kommentje:

nagyon hasznos tanácsokat adtatok,köszönöm:D

pici hörcsögöt kapok szóval hozzám fog szokni:D nemfog harapni majd igy

2014. aug. 19. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!