Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez baj vagy normális?

Ez baj vagy normális?

Figyelt kérdés

A nyuszim mostanában rengeteget bélsarazik, alig van olyan időszak mikor nem csinál egy nagyobb adagot. Ez mitől lehet? szénát rendesen eszi és az étkezésével sincs gond. eddig nem volt ilyen

előre is köszi a válaszokat



2014. aug. 18. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Bélsarazik? Megeszi, vagy otthagyja? Biztos bélsár és nem hasmenés?
2014. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azokat megeszi, de vannak folyósabb kakiai és nem tudom mitől.egyszer már voltunk dokinál, de akkor nem nagyon vélt felfedezést ezzel kapcsolatban. csak fekélyt találtak a nyelvén és amit kellett azt beis adtuk neki. még a kontrollra vissza visszük valamikor csak addig rákérdeztem de majd ott megkérdezem ezt is. addig is tudsz valamit ajánlani mit egyen/igyon?
2014. aug. 19. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha hasmenése van, akkor széna-víz (semmi más) diéta, és jó lenne, ha probiotikumot is adnàl neki (pl. bio lapis, gastroferm, fibreplex)

Mit, és mennyit eszik egyébként? Fogai rendben vannak?

2014. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kaját reggel szoktunk neki adni napközben meg szoktunk zöldséget/gyümölcsöt adni . szénája mimdig van a fogával meg biztis hogy nincs semmi baj.
2014. aug. 20. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
KONKRÉTAN mit kap enni??
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan Multifit karotte
2014. aug. 21. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi zöldséget, gyümölcsöt kap? És tápból mennyit?

Milyen dokihoz jártok? Fontos, hogy nyúlhoz értő dokihoz vidd..

2014. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Naponta legalább szokott kapni egy szelet almát márcsak az immun erősítő miatt amit be kell adnunk neki és miutám elfogyott szólni a dokinak. zöldséget már ennél ritkábban de azt is kap. magot eeggel kapott most de nagyon keveset (fél maroknyi) és most csak szénát meg vizet kap. a dokit meg ajánlották. amikor először mentünk hozzá akkor volt ott egy másik nyuszi is. Szóval remélem csak hozzáértő... Viszont a legelső doki szimpatikusabb vokt,de az a baj h ő meg messze van és oda jóval nehezebb kivinni, de gindolkozunk rajta, hogy vissza vigyük-e oda.
2014. aug. 21. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

A nyuszinak egész nap csakis-csakis széna+víz

Nekem már pusztult el nyulam ilyenben, szóval nagyon vigyázz rá és fogadd meg a tanácsokat amiket itt kapsz! :)

Semmi mást ne adj neki a betegség elmúltáig, és utána pár napig sem. !

2014. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy napig nem adtam neki semmi magvat és szerintem el is múlt a hasmenése ha volt a bélsarat se látom most olyan gyakran (csak reggelente) de most meg rámmorgott és kapott már magokat, de olyan mintha nagyon éhes lenne és folyton a kezem után kap (ilyet legfeljebb akkor csinált amikor nagyon éhes volt) de most nem látom semmi okát, hogy ilyen legyen
2014. aug. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!