Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen büntetést kapnék ezért?

Milyen büntetést kapnék ezért?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni a patkányaimat(2)a koleszba(Kecskemét Táncsics Mihály kollégium). Ha rajtakapnak hogy becsempéztem milyen büntetésre számíthatok.Kiraknak érte?A szabályzatot sajnos nem olvastam el
2014. aug. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

2 Perc volt megkeresni, ott a szabályzat, töltsd le és olvasd el azt a részt ami számodra kell.


[link]


Megnéztem hogy állatot bent tartani tilos, lejjebb van egy olyan rész hogy "büntetések", stb...lehet hogy csak figyelmeztetést kaphatsz először, és akkor köteleznek rá hogy elvidd a patkányokat. Ha nem teljesíted, leeht hogy kiraknak, de ha elolvasod okosabb leszel tőle :)

2014. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akk nem kísérletezem nekem nem sikerült megtalálnom mert amikol letöltöttem a szabályzatot valami hülyeséget adott ki
2014. aug. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!