Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet nyulat kinn tartani?

Lehet nyulat kinn tartani?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés volt már, de nem egészen kaptam választ az én kérdésemre. Mert ugye lehet benn tartani lakásban, lehet kinn tartani ólban/ketrecben, de szabadon az udvaron tartani? A kerítésünk megfelelő, nem olyan, ami alatt vagy amin keresztül áttudnának bújni. Ez az opció lehetséges?

2014. aug. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A vadnyúl is megél erdőn-mezőn.
2014. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, lehet de csakis olyasmi ólban mint amilyet az állatkereskedésekben lehet kapni.
2014. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szóval nem szabad sima rácsosban kinn tartani.
2014. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kint tartani, ha, el tud bújni a hideg elől.
2014. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

" szabadon az udvaron tartani?"


Lehet kint tartani semmi baja nem lesz, de legyen neki fix helye, ahová eltud bújni. A legjobb ha lenne egy kis ketrece, ahová betud menni ha akar.


Nekem volt nyulam, ami mindig kiszökött a ketrecéből, ezért egy idő után, már nem is zártam be, hanem nyitva hagytam a ketrec ajtaját, és ő szabadon mászkált. Ha eső volt, vagy hideg, akkor bement az ólba, sőt esténként mindig visszament.


(viszont hatalmas nagy üregeket tudnak ásni, szóval könnyedén megszökhet, ha nem figyelsz rá)

2014. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogyha meggyőződtél róla, hogy a kerítésed nyúlbiztos, és az egészet átellenőrizted -mert a nyúl az első napokban biztosan olyan szegleteket fog keresni ahol kibújhat- és nem baj neked, hogy a kerti bútorokat ha fából vannak, valószínüleg szét fogja rágni, akkor nyugodtan tartsd kint. Csak legyenek olyan helyei ahova elbújhat ha esetleg megijed vmitől.
2018. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!