Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állat lenne a legalkalm...

Milyen állat lenne a legalkalmasabb számomra, patkányt nagyobb, görénytől kisebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsi a rosszul megfogalmazott kérdésért, máshogyan nem engedte kiírni a kérdést. Szóval. A családi körülményeim elég rosszak, ezért nagyon keveset vagyok otthon, van hogy egy héten 3-4 napot barátomnál vagyok. Olyan állatkát keresek, amit tudok magammal hozni, viszont bírja az utazást.a görényre anyám persze azonnal memet mondott mert hogy magy helyet igényel meg bántani fogja a papagájait. Az a baj hogy nagyanyámmal lakunk, ő meg full elmebeteg, ha nem tetszik neki valami ki tudja mit csinálna vele. És a göri valóban elég 'zavaró' lenne neki.aztán eszembejutott a patkány, de azt olvastam hogy az meg elég gyakran piszkít+ nem tudom hogy ki lehetne-e vele alakitani olyan ka kapcsolatot. Valami szelidíthető állatot keresnék, kisemlőst ami annyira nem igényel vészesen nagy helyet és lehet hordozni. Persze ha valakinek van javaslata a patkány mellett, azt is meghallgatom:)

2014. szept. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked patkány kell. Mert a gondolkodásod elég PATKÁNY. Nagy anyám full elme beteg? Meg aki nem akar állati szintre süllyedni, és ember akar maradni az szerinted nem normális? Elme beteg vagy.
2014. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Törpenyúl? :)

Egy barátnőmnek volt, nagyon édes volt, mindig vonatozott vele a hordozójában (Szeged-Budapest).

Gyönyörűek, bolyhosak és szelídek tudnak lenni. Persze nem ilyen egyszerű egy kisállat tartása: kell neki ketrec, alom (semmiképpen sem cicáknak való! Ha vidéki vagy, szerezz be faforgácsot, de boltokban is lehet venni pl fapellét. A lényeg, hogy természetes legyen, mert a nyuszik belekóstolnak mindenbe :) )

Az etetésére is oda kell figyelni (mit ehet, mennyit...)


Szóval akármilyen kicsi egy állat, ő is élőlény, és sok törődést igényel! Csak akkor vállald be, ha megfelelő otthont tudsz neki biztosítani! :)

Sok sikert!

2014. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A patkány jó lehet, nagyon okos állatok, és szerintem szépek is. Azt nem tudom, hogy az állandó cipelést mennyire bírják. [link]

[link]

Itt találsz infókat a patkánytartásról.

2014. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló, nem azért írtam ki a kérdést, hogy a magadfajta szerencsétlenségek idejöjjenek offolni. Egyelőre nem te laksz vele, hanem én. Nem veled ordít azért mert elmész pár napra otthonról, hanem velem. És nem a te állataid pusztultak el sorra csak azért mert nem voltál otthon.
2014. szept. 13. 10:57
 5/5 A kérdező kommentje:

A nyuszi jó ötlet. Még nagyon kiskoromban volt nyuszim, csak sajnos megöregedett és elment. :(


Meg még a patkánynak is utánaolvasok!

2014. szept. 13. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!