Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A párom talát egy ici pici...

Erika Fehér kérdése:

A párom talát egy ici pici mezei nyuszkot. Meg szeretném tartani de nem tudom hogy nem hal e meg nagyon cuki fel szeretném nevelni. Mivel ettesem vagy mit eszik ez a pici nyuszmusz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
No és hogy van a nyuszkó?
2014. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nehogy hallgass a 10-esre, tápból csak minimálisat (felnőtt nyuszinak napi egy kis marokkal) kell adni a nyusziknak, a fő kaja a széna. De úgy bírom, hogy olyanok irkálnak válaszokat, akiknek fogalmuk sincs róla. Én sem írom be egy olyan kérdéshez, hogy mit adjak a kaméleonomnak hogy adjál neki szúnyogot, mert fingom nincs, hogy mit kéne adni nekik, és csak azért, mert gondolok valamit, nem bököm rögtön oda. Mikor tanulják már meg az emberek, hogy amihez nem értenek, abba ne pofázzanak bele?
2014. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
El vittük az allat orvoshoz be oltattuk és jól van a nyuszi. Nagyon virgonc és nagyon szelíd. Azt mondta az állat orvos ha így folytatjuk a nevelését akkor nagyon jó az esélye hogy meg marad ja és NEM VAGYOK ÁLLAT KÍNZÓ. MÉG EGY LÉGYNEKSE TUDNÁK ÁRTANI KIVÉVE HA FEL BASZ*K AZ AGYAM.
2014. szept. 24. 22:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor tesztek neki a legjobbat, ha szakszerű kezekbe adjátok. A mezei nyuszikat nem lehet megszelídíteni (biztos, hogy mezei?), itt van erről egy cikk: [link]

Viszont ti nem tudnátok úgy nevelni, hogy később szabadon tudjátok engedni, mert el kell szoktatni őket az embertől, félősnek kell lenniük, hogy túléljenek.

2014. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!