Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csak az én nyuszim fél a...

Csak az én nyuszim fél a porszívótól?

Figyelt kérdés
Elkezd rohangálni a ketrecben és akkorára gülleszti azt a két szép szemét, hogy majdnem kiesik.Van erre valami gyógymód?Vagy örökké félni fog tőle?Igazából az eredeti kérdésre szeretnék választ de erre is mondhattok! ;) Köszi előre is!

#gyógymód #nyúl #porszívótól
2014. szept. 27. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A miénk olyankor bebújik a polca alá, nem szívleli :D De ugyanezt csinálja, ha főzés közben bekapcsoljuk az elszívót... Ehhez képest akciófilmet simán néz, az egyik kedvence a Jurassic Park, ki érti ezt :D
2014. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyulam már 8 éve van nálunk, majdnem mindennap porszívózok de minden egyes alkalommal úgy betojik tőle, mintha most hallaná először.:D
2014. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hovy fél. Bar anyum nyuszija simán odafekszik a porszívó mellé, őt nem zabarja. Az enyém viszont kiakad tőle.
2014. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. :) Van, hogy megijed a bekapcsoláskor a hirtelen zajtól, de aztán még aludni is képes mellette, nem zavarja. Volt, hogy odakíváncsiskodott, úgyhogy levettem a szívóerőt minimumra, ami alig szív valamit, és kiporszívóztam a bundáját :D Még élvezte is :D
2014. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!