Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi egeret hogyan lehet...

Házi egeret hogyan lehet kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt tobb is, de egy par nap utan mindig meghaltak.Nem birja a fogsagot.
2010. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem volt 2 de több mint 1hónapig éltek...csak utána elengedtem őket mert kellett a helyük höriknek:)
2010. jan. 21. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak engem nem szerettek:-)Pedig etettem oket rendesen, meg minden.
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát mondjuk nekem is meghalt egypár ameddig mindig befőttes üvegben tartottam jól szellőző tetővel...de aztán amikor egyszer egy párt terráriumba raktam akkor azok nagyon jól megvoltak...csak rácsot kellett tenni a tetejére mert az egyik egyszer majdnem kiugrott
2010. jan. 26. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
kölyökkorban sokat kell foglalkozni velük, simogatni, becézgetni és nem befőttes üvegben tartani. egy kisebb ketrec, akvárium teljesen jó.
2010. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Befőttes üvegben a rovarokat szokás tartani nem az emlősöket...persze, hogy meghaltak ott. Amúgy a házi egér "vad" állta, nem lehet kézhez szoktatni, max ha valami csoda folytán nálad születnek.
2010. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Macskával. Mindig elhozza nekem megmutatni, ha egy újabb egérkét kezd iskoláztatni.
2010. febr. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem egyszerű, de meg lehet csinálni ! A türelem a legfontosabb és az, hogy az állat lássa, hogy törődnek vele. Nem kutya, nem fog mindenre reagálni, ez várható. De nem szabad feladni, hisz gyakorlat teszi a mestert!!!
2010. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!