Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindent a Vadászgörényekről!?

Mindent a Vadászgörényekről!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindent szeretnék tudni a vadászgörényekről!

Legyetek szívesek írjatok le mindent: tartása, igényei, ápolása, meg mindent!? Előre is köszönöm!


2014. szept. 28. 10:24
 1/9 anonim válasza:
Én nem tudok róluk valami sokat, de a háziállat.hu-n biztos vannak hasznos infók. Sok sikert a kereséshez! :))
2014. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2014. szept. 28. 11:12
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]



Erről a göriről mi a véleményetek?:)

2014. szept. 30. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Jókor válaszolok...

Aki olx-en hirdet és nem hivatalos tenyésztő, felejtős. A "kölyök, ezért harapdálós" azt jelenti, nem bírta megnevelni, harap, szájzáraz, meg kéne szabadulni tőle, mert már nem cuki kisbaba. Ketreccel huszonötért alkalmi vétel lenne még így is, nekünk csak a ketrec harmincezer volt. Az információhiány miatt még azt sem tudom megmondani, a ketrec mekkora (szerintem kicsi, le kéne cserélni, ha megvennéd), maga a görény szép, a kép nem jó, de nem tűnik betegnek, bár ez semmit nem jelent. Lehet, hogy az oltásai sincsenek meg, akkor megint ráfizetnél.

Alapvetően kezdőnek ismeretlen előéletű görény nem ajánlott. Ez az. Keress másikat.

2014. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben koszi szepen!:)

Ha valaki tud valami jo tenyesztot aki nem 40arulnak azert gori azok legyszi kulddjenek linket!:) (max 20000ft-ot adok a goriert.)

2014. okt. 9. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ezt jol leirtam szval:

Aki tud kuldjon linket jo gori tenyesztorol.max 20000ft - ot adok a kis goriert.

2014. okt. 9. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg őket:

[link]

Vadas/albínó kölyökért húszezer teljesen jó ár. De azt hiszem, ilyentájt már nincs kölyök.

2014. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi koszi :)

Vegul kiderult hogy csak tavasszal kaphatok gorit:/

Csak kint tarthatom:(

2014. okt. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!