Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az én hörim ma elszökött a...

RenieFer kérdése:

Az én hörim ma elszökött a lakásban valahogy kiszabadult és sehol sem találom . Nem mozog nem rágicsál semmi van valami ötletetek hogy hogy kerítsem elő? És sem dióra sem mogyoróra nem jön elő

Figyelt kérdés
#hörcsög

2014. okt. 2. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:

pedig csak kajával lehet, vagy esetleg benézhetnél bútorok mögé, alá

még egy darabig nem fog zajongani, amíg nem érzi magát biztonságban

2014. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
keresd a konyhában!a legelképzelhetetlenebb helyeken is megtalálhatod! akár a magasan lévő szekrényekbe is be tud menni ahová nem is gondolnád, főleg a fűszeres szekrényben nézd át, ha nem találod meg akkor tegyél ki neki vizet minden szobában kis tálkákban és mellé kaját hogy életben maradjon amig meg nem lesz, az ajtókat és ablakokat jól zárd be! este valószínűleg ha csöndben halgatózol nem mészkálsz akkor hallod hogy rágcsál, odamész és elkapod
2014. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem minden bútor mögött köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :D
2014. okt. 2. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
meglett?majd írj hol találtad meg :D
2014. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én 4 nap után találtam meg egy régi csizmában, ami jól kivolt bélelve. :D Nehezen lehet észrevenni a mozgását. :/
2014. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem mindig egy darab karfiolra jött elő, hiába nem jó neki azt enni. Jó erős illata van, a höri meg imádja.

2014. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 julcsika01 ***** válasza:

adj neki paprikát és lehetőleg próbáljatok meg nem porszívózni. vagy ha muszáj akk valami hálót tegyetek oda.

töröljetek port alaposan mert belefuladhat a porba. lehet hogy beszorult valahova és az is lehet hogy fészket épített mondjuk a butorba. lehet hogy a bútor alatt van. nézd meg a kamrát es azokat a helyeket ahol kaja van. lehet hogy bent a szekrényedben. a kamrában. az edények között. könyvek között. lehet hogy rátalált a duginasira, vagy az almára

2014. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is egyszer elszökött, én a legnagyobb bútorra kiültem az este kellős közepén és hallgatóztam, néztem hol van mozgás. Ez nekem bejött, de esetleg rakd ki a ketrecét és rakd ki neki a házikóját, hátha már megszokta, hogy ott alszik! Meg a saját tálkájába valami finom kaját! Sok sikert! :)
2014. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este megtaláltuk :) az apukám agya alatt volt 1 plüssmackóban aludt vagyis vele :D de már eléggé lassan mozgott :( semmi baja nem lett csak egy kicsit szomjas volt :)
2014. okt. 4. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülünk hogy meglett :)
2014. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!