Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Körülbelül mennyi idő mire...

Körülbelül mennyi idő mire meszüli a babáit a tengerimalac, ha már rugdolodznak a pocijában?

Figyelt kérdés
Mielött valaki elkezdené ,hogy milyen felelőtlen gazdi vagyok ,hogy pároztattom a tengerimalacom és nem tudok ilyen dolgokat annak mondom ,hogy így vettük és akkor még nem tudtuk ,hogy terhes csak az tünt fel ,hogy milyen dagi. Aztán kezdtünk gyanakodni ,hogy terhes. Azóta eltelt 1 honap és már rudolodznaka kicsik. A fressnapfba vettük. Visszavinni nem akarom ,mert nagyon megszerettem. A kicsiket is meg szeretném majd tartani.
2014. okt. 3. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt mindenre megtalálod a választ, ami csak felmerülhet benned. Átlagosan 69-70 napig tart a vemhesség. Kb. a vemhesség idő felénél lehet érezni a kicsik mozgolódását. Amikor a kicsik 4 hetesek lesznek, érdemes őket nemenként külön választani. Mi 9 hetesen vettük a malacunkat és mint később kiderült, vemhes volt, és ahogy visszaszámoltuk, hogy mikor lehetett vemhes, kiderült, hogy 5 hetes lehetett, amikor vemhes lett. Arra azért majd vigyázz, hogy hímeket ne tarts meg még párba se, mert ők a nőstények jelenlétében összeverekedhetnek, akkor is, ha alomtestvérek, és utána nem is fogják egymást elfogadni. Tehát jól gondold meg, hogy megtartod-e a kicsiket és ha igen, melyiket tartod meg. :)
2014. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sokkat segített! Megy a zöld kéz :-)
2014. okt. 3. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ha lesz még kérdésed, írj nyugodtan, ha tudok, válaszolok. :)
2014. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megszűlt. Egy kisbabálya lett. Elneveztem mogyorónak :-)
2014. okt. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!