Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai törpesünit hogyan...

Afrikai törpesünit hogyan szoktassak kézhez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasán keresztül. Szerintem ha a kezedből próbálod etetni, akkor előbb-utóbb a kezedet jó élménnyel fogja azonosítani, és nem fog félni tőle. (Ha a kezedből eleinte nem kéri a kaját, akkor azt tedd le a kezed mellé, hogy legalább egy kicsit közel kelljen mennie a kezedhez a kajáért. Aztán minden nap fokozatosan egyre közelebb rakhatod a kaját a kezedhez, majd a végén a tenyeredbe, szerintem addigra már megszokja a kezed közelségét) Így szépen apró lépésekben haladva lassan kézhez szokik majd, szerintem.
2014. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasán keresztül, igen, de utána egy idő után az emberi kezet az étellel fogja azonosítani, én nem tenném.

Csipesszel nyújthatsz neki élőeleséget, lisztkukacot pl

2014. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaa, és minden nap kell vele foglalkozni. A sün olyan, hogy ha három-négy napig nem foglalkozol vele, elvadul, elölről lehet kezdeni mindent.

Kitartás és türelemjáték. Ha minden nap kiveszed őt, és élelmet teszel le melléd, foglalkozol vele, megpróbálod simizni, biztosan jó eredményeket fogsz elérni.

2014. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!