Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér vagy valami más?

Egér vagy valami más?

Figyelt kérdés
1 hete majdnem mindennap 1 db egér ürüléket találok, ugyan ott az asztalon. Ragasztó van lent, most már asztalra is tettem. Ma reggelre is volt az asztalon 1db. Esetleg minek lehet még ilyen ürüléke? Mert semmi más jele nincs az egérnek. Nem láttuk, nem halljuk, és csak néha 1-1 db ürüléket találunk. Én úgy tudom az egér többet csinál egy helyre.
2014. okt. 29. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen ragacs is letéve, vagy az állatbarátibb csapda az hogy feltámasztasz egy befőttes üveget fél dióval, úgy hogy az üveg felé nézzen a dió ehető fele. Garantáltan becsapja magát és magára zárja az üveget
2014. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egér lesz sajnos. Hozzánk is érkeznek a kis szemét dögök. Lehet azért nem rágcsál még látványosan, mert talál magának ennivalót a padláson vagy máshol.
2014. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!