Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holland törpe, lógófülű vagy...

Holland törpe, lógófülű vagy oroszlánfejű törpenyúl?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülinapom lesz és kapni fogok egy törpenyulat. Már régóta szeretnék de nem tudom eldönteni a fajtát és hogy fiút vegyek vagy lányt. Mondanátok véleményeket, tapasztalatokat hogy melyik a barátságosabb fajta meg ilyenek? :D Köszönöm előre is

2014. okt. 31. 17:48
 1/4 toncsi2000 válasza:
szia nekem holland nyuszóm van. én a hollandokat ajánlom mert egyrészt ők a legkissebbek. van 1 kutyunk is és vele is nagyon jól kijön! ha rám hallgatsz akkor holland és lány :) ;)
2014. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem oroszlánfejűim vannak,2 bak,nagyon kedvesek,barátságosak,de ez függ attól is,hogy előtte mennyire volt emberközelben.Én csak ajánlani tudom őket.
2014. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy a fajta ( olyat vegyél, ami tetszik) és a neme is.

Ami fontos, hogy tenyésztőtől vedd, helyesen tápláld, és jól foglalkozz vele. A többi mind a nyuszi természetén múlik. Egy jó tenyésztő tud ajánlani nyugisabb nyuszit, az enyém pl a legaktívabb volt az alomban, nem hagyta aludni a tesóit, szóval tudtam, h8gy nem egy plüssnyulat viszek haza. Anyumè viszont igazi ölbenyuszi, mindig kézben lenne, mint a gyerekek.

Mindkettő bak színes törpe, ugyanazok a szüleik, csak az enyém egy évvel idősebb.

2014. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!