Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülhetnek ezek a...

Mennyibe kerülhetnek ezek a fajták?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem az lenne,hogy mennyibe kerülnek kb egy kis állatkereskedésben a nyuszik?Konkrétan a törpenyuszira és a toy nyuszira gondolok.

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy mennyibe kerül az oltás nekik?

Mert hallottam,hogy 1/2-1 évente be kell őket oltatni és ennek az átlagos árára lennék kíváncsi!

Ja és még azt szeretném megkérdezni,hogy van esetleg valakinek toy nyuszija?Ha igen légyszi meséljen róla!:D

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. jan. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

2-3ezer forint az oltás kb.

2010. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

inkább innen válassz, mint kisállatkereskedőtől szerintem.

2010. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy törpenyuszim meg egy toynyuszim van. A törpe 4000ft volt a toy 9500.
2010. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én toy nyuszim 3000 ft volt.
2010. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja bocs előző vagyok.elfelejtettem mesélni :D

aranyos.a legjobb hogy éjszaka nyugton marad és tudok aludni.és ha kiskorától kezdve szoktatod hamar szobatiszta lesz.Az enyém néha hiperaktív.nem karmol és nem is harap.persze ha nem ismer és nem tetszik neki valami akkor kimutatja.Amugy a neve Füles ^^

2010. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!