Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek ( nem törpe, hanem...

Hörcsögnek ( nem törpe, hanem sima aranyhörcsög) végül is mit adhatok enni?

Figyelt kérdés

Van az a hit, hogy K betűset nem szabad. Én nem is adok olyat a hörcsögeimnek, de olvastam hogy lehet azt is, kivétel a káposztát, és a burgonyát...

Olvastam azt is, hogy van aki ad macskatápot nekik, keveset, de olyat is, hogy nem szabad. Akkor hogy is van ez? :)

Én szinte mindent adok nekik, kivétel a K betűsök, de arra lennék kíváncsi, hogy most végülis azokat tényleg nem ehetik, vagy igen, és ez csak egy tévhit?



2014. nov. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A tenyeszto ahol vettem ad K betuset evek ota. En is adok csak keveset es egy heten max 2 x. Semmi baja. Allitolag ha sokat adsz,puffadhat töle. Burgonyat viszont nem a kemenyito miatt.
2014. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :) Én is mindent adok nekik, főtt tojástól kezdve a főtt (fűszernélküli) húson keresztül, a macskatápig. Rágcsálni pl csirkecsontot kapnak, és mogyorót héjastól. Már majdnem egy éve nálam vannak, de szépek, betegek sem voltak még. Próbáltam ennek a K betűs hiedelemnek utána járni, de mindig volt pro és kontra...
2014. nov. 3. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:

amit nem szabad: káposzta, karfiol, karalábé, retek, citrom, krumpli...


amit szabad: kígyóuborka (csak meg kell hámozni)... minden gyümölcs és zöldség szinte csak mindent hámozni kell és mag nélkül adni.

az jó ha adsz főtt tojást kell is néha. Meg lehet főtt vagy sült csirke mell húst is adni, csak ne legyen fűszeres. Trappista sajtot, túrót, tejfölt, főtt rizst, főtt borsót is adhatsz néha.


Stb.stb.


Macska tápot nem kell adni.


Normális hörcsögnek való magkeveréket vegyél neki, meg lehet kapni egyéb plusz csemegéket is, pl. drops, szárított banán...stb.

2014. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!