Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vélemény? Én a lenti terméket...

Vélemény? Én a lenti terméket nagyon kicsinek találom dzsungáriai törpehörinek, amikor rámegy, alig van hely a futásra. átmérő 17cm valaki használja hörcsögénél

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 18. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most pont azt tervezem, hogy egy hasonlót veszek a hörcsögömnek és azon problémáztam, hogy mekkora legyen, de akkor azt hiszem a 30 cm-essel teszek egy próbát.



Egyszer már megjártam, egy ilyet vettem, a legkisebb méretben:


[link]


Az eladó ezt javasolta törpehörcsögnek, de használhatatlannak bizonyult, nem fért el benne, kicsúszott belőle a lába folyamatosan, nem tudta tekerni.

2014. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia ami képet csatoltál az tényleg nem jó

én is gondolkozom rajta, de a 30cm szerintem meg túl nagy egy hörinek

2014. nov. 18. 21:46
 3/7 A kérdező kommentje:

most ez van neki , ez nagyon szereti

[link]

csak egy futó korongot is akarnék, hátha azt is használja majd vmikor

2014. nov. 18. 21:47
 4/7 A kérdező kommentje:

de jobban belegondolva, simán mehet sztem a 30-as átmérőjű neki, tényleg pici nagyon a 17cm-es.


ha veszel esetleg, írd már meg hogy bevált -e

2014. nov. 18. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkabb nagyobb legyen,de azert ne 30 cm az sok helyet foglal. A rozsaszin nekem is van,nagy elonye hogy teljesen hangtalan,viszont kicsi a laba kilog. Most a kicsi 4 hetesemnek tettem be neki még tökeletes. Azt esetleg tudjatok hogy amit a kerdezo linkelt az mennyire zajos? En is vennek,de muszaj hogy csendes legyen.
2014. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia! nagyon csendes, nekem van belőle

csak még nem tettem be neki, mert a másik mókuskerék van most bent.

semmi hangja nincsen

bár azt tudnod kell, hogy én a mókuskereket is úgy csináltam meg:), hogy a talp részéhez kicsi lyukat csináltam és tapadókorongot tettem oda.

így jól odatapad az üveghez és nem mozog , nincs semmi hangja:)

2014. nov. 19. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo,nagyon koszonom a hasznos tanacsot kifogom probalni. :)
2014. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!