Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány hörcsög hány kishörcsög...

Reni a király kérdése:

A lány hörcsög hány kishörcsögöt képes a világra hozni egy nap alatt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
hát a fiu hörcsögnél többet :) 8 -10 kb
2014. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Feltéve ha vemhes, mert ha nem, akkor meg pont annyit, mint a fiú hörcsög.
2014. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszírónak a válaszát így legalább tudom hogy mekkora ketrecet kell nekik vennem!!! :-D
2014. dec. 7. 15:44
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, hogy mekkora ketrec kell.

A szoptatási időszak után nem maradhatnak együtt!

2014. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért nem??? Olyankor majd mit kellene tennem???? Valaki megtudná nekem mondani??????? Léééééétszi!!!
2014. dec. 12. 16:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát asszem 4-5-öt szül, de ha együtt hagyod a kis hörcsögöket az az apjukkal akkor az apa megeszi/megöli őket. Szoval ajánlatos különtenni őket arra az időre hacsak nem akarsz éjszaka arra ébredni hogy a fiú ropogtatja a kicsik csontjait. De mindenképp olvass előbb utána valahol a kicsik gondozásának mert nem tűnsz túl informáltnak.
2014. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem tűnök túl informáltnak???? Ez egy felháborító válasz! De azért majd utána olvasok. :->
2014. dec. 14. 19:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsi ha megsértettelek de szerintem az alap hogy, ha kisállataid születnek akkor minimum utána nézek valahol vagy megkérdezek valaki hozzáértőt. De semmi bántó szándék nem volt a válaszomban.
2014. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jólvan, megbocsátok ♡♡ :-> de ilyet ne monjd ilyet többet!!!!! Oké? De amúgy neked van hörcsögöd??? mert nekem még nincs, azért kérdezgetek ennyit a höriről!!!
2014. dec. 17. 20:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Ohh, köszi a megbocsájtást :)<3 Igen, van egy de csak nem rég óta....Néha elfelejtem megetetni ...:/
2014. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!