Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patijaim mindig dagyanatban...

A patijaim mindig dagyanatban halnak meg. Miért?

Figyelt kérdés
először az elsőnek az oldalán, majd 2 hét mulva meghal, most meg a másik 2-nek van daganata.. mit tudnék csinálni? ők is meg fognak halni?
2010. febr. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis állatok érzékenyebbek az emberiség sugárzásaira: rádió, tv, elektromosság, internet, mobilhálózatok...egy embernek kicsi a dózis, de a kisebb testre arányosan nagyobb. A törpehörieimk is mind daganatban pusztultak el. Ilyen kis állattal állatorvos nem tud mit csinálni, patkánynak esetleg megműtené, de nem tudom.
2010. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom patkányoknál a leggyakoribbak a daganatos megbetegedések. Genetika talán, sajnos. Nem beszélve a rengeteg beltenyészetről, ami nagyban megnöveli a daganat kialakulásának veszélyét. Sajnálom :(
2010. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mostanában hobby célra használatos patányokat eredetileg orvosi kutatásokra,többek között egyes törzseket speciálisan rákkutatásra tenyésztették ki.

Ezekben a törzsekben épp ezért fokozott a rákra való hajlam.Ma már a hobbyállatoknál nem lehet kiszűrni,melyik ősei között van ilyen vonalból származó állat,ami örökítheti a rákra való hajlamot.

Dolgoztam orvosi kutatóintézetben ilyen állatokkal,ott mondták ezt a szakemberek.

2010. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktál narancsot/mandarint/citrusfélét adni nekik? Mert a patkányoknál az rákot okoz. Majdnem minden esetben. Tilos adni neki. Fiú patiknál kifejezetten hererákot okoz asszem.
2010. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de szoktam, de csak kiwit. amugy mind lány..
2010. febr. 7. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!