Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim kapargatja a ketrece...

A nyuszim kapargatja a ketrece tálcáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy kárt tesz benne, meg hangos is. Ezért ilyenkor odamegyek hozzá, rákoppintok a tálcára és azt mondom hogy NEM SZABAD! Akkor abbahagyja, de pár perc múlva újrakezdi. Most került hozzánk nemrég. Miért csinálja ezt és hogy tudnám leállítani?

2014. dec. 21. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szortam be neki szalmat, azt kapargatta majd elhelyezkedett. A tied min alszik? Forgácson? Esetleg tegyél be neki fát, amit raghat, hogy koptassa a fogait. De nézz utána melyiket szabad.
2014. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szénája van a szénatartóban és pellet pedig a vécéjében. Nem lehet hogy ki akar jönni vagy valami? Nagyon új nekem a nyuszizás így nem tudom mit tegyek (persze minden fellelhető szöveget elolvastam, szóval mindent tudok a tartásról csak ezzel nem tudok mit kezdeni).
2014. dec. 21. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik. Foglald le, játssz vele, adj neki játékot.
2014. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Játéknak mi? Egy labdát adhatok neki? Ha igen akkor milyet? Gondolom nem mindegy

2014. dec. 21. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ezek váltak be. Meg persze sokat van kiengedve a szobában.
2014. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, ez teljesen normális. Ahogy a szabadban itt is próbál ásni. Ez az ösztöneiben van! Hogy erről leszokjon vidd ki a szabadbaa ketrecébe meg rakjál játékot. Pl.: jutalomfalatka adagoló labda, csengettyűg henger, egy egyszerű PET palackos kupak (felógatva is) , a Kinder meglepetés játéktartója felajasztva...

Remélem segítettem!

2014. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!