Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalacom kkarma...

Ha a tengerimalacom kkarma fekete, illetve barna, akkor honnan tudom, meddig vághatom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz!
2010. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne te vágd!

Az veszélyes, akár bele is halhat!!!

Mindenképpen vidd állatorvoshoz, ő majd szakszerűen elvégzi a feladatot.

Hidd el, nem hasból beszélek, tudom, hallottam már olyanról, hogy egy véletlen "nyissz", és oda a cucus!

2010. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd intézkedem,..
2010. febr. 2. 20:32
 4/8 anonim válasza:

én nekem is ilyen malacom van, az nem igaz hogy belehalhat.

amikor vágod kapcsolj fel egy villanyt és azzal vílágíts át a malac körmét és speckó vágóval nyiszasd le gyorsan. ilyen vágót szinte minden állatkereskedésben találsz ha esetleg még se lenne akkor tudsz a netről rendelni.

2010. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a fekete körömből sűrűbben kell vágni kisebbet, az átlátszóból meg amennyi látszik. Remélem segíthettem :)
2010. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:36

Attól, hogy a te malacod még él és virul, attól még másé igenis meghalhat, ha nem szakszerűen bánnak a karmával! Tudok ilyen esetről, és hallottam is, és nem hiszem, hogy hazudnának, szóval ne tedd a fejed, inkább írd le a véleményed, de amiről fogalmad sincs, abban ne üsd bele a zsíros orrod! :)

2010. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
enyémnek az egyik pici láb fekete, másik fehér, és nagyjából látom a méretüket, hogy hogyan lesznek egyformák, ezért felesleges orvoshoz vinni, piciket nyisszantasz belőle. Ha már mind a 4 lábikó fekete, akkor nemtudod hozzá mérni a fehérhez. :S enyémnek már többször lett véletlenül belenyírva, de hálistennek sosem lett baja tőle.
2010. febr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

KÖszi, segítettetek.

De szerintem még nem kell vágni belőle, mert van egy hasonló korú malacom, neki sem vágtam még.

Olyan, hogy fekete, és barna foltjai vannak, karmai is ilyenek: az egyik lábán 3 karma fekete, egy pedig világos barna, a többi is hasaonlóan, nem világos egyik sem...

2010. febr. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!