Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitörténhetett vele? Téliálmot...

Mitörténhetett vele? Téliálmott alszik?

Figyelt kérdés
a hörcsögömet megakartam ettetni!és észrevettem hogy olyan mintha nem élne de viszont lélegzik!!de a teste olyan nem mozdol és a szeme is nyitva van!!mibaja lehett?
2010. febr. 6. 14:25
 1/5 anonim válasza:
Szegény, biztos kaja-kómában szenved. :(
2010. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hideg helyen van? Hány fok van ott?
2010. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a hörcsid?

Ha már elmúlt 1,5 éves, akkor számíthatsz rá, hogy el kell tőle búcsúznod.

A hörcsik ( a mienink is)1,5-2,5 éves korukig élnek, és úgy mennek el, mintha csak elaludnának. 2-3 nap,ilyen mozdulatlan lélegzés ,és akkor az is abbamarad.

Nem akartalak elkeseríteni, de szerintem ez annak a jele.

Nekünk több is volt, mind így ment el.

egy kis dobozkába tettük az alommal együtt, amiben elaludt,és egy szép fehér kő alá eltemettük.

2010. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!sajnos meghalt szegény moha!!:( :,(
2010. febr. 6. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

15:08-as vagyok. Sajnálom.

Mennyi idős volt? Ugye te is eltemeted, mint én? Tündéri kis jószágok, de sajna igen rövid életűek.

Nekünk párban voltak, kétszer volt szaporulat, imádnivalóak voltak, amikor a kicsik kint játszottak!Aztán először a lány ment el, másfél hónap múlva a fiú is.egymás mellé temettem őket, mint írtam 1-1 fehér kő alá.(a mieink fehér hörcsik voltak.)

2010. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!