Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivartalanított hím tengerimala...

Ivartalanított hím tengerimalac ivartalanítás után is rámászik a nőstényre?

Figyelt kérdés
Két tengerimalacot kaptam karácsonyra, egyikük egy ivartalanított fiú, másikuk pedig egy nőstény. Az utóbbi napokban látom, hogy kelletik magukat egymásnak, ingatják a feneküket, ma pedig a fiú rá is mászott a lányra... Ez normális dolog ivartalanítás után (is)?

2015. jan. 12. 10:53
 1/3 JasmineCukor válasza:

Igen ez normális.

mivel a te kis emlősöd nem tudja azt hogy ő ivartalanítva van.

de hogyha továbbra is pl.:1 héten vagy több napon keresztül folyamatosan rámászik szét kell őket választani és ez az ő érdekükben van!!! Muszáj ezt megtenni ha folyamatosan ezt csulják!!Én egy tengerimalac szakértő vagyok szoval ezt elhiheted!!! de

2015. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lol. dehogy kell szétválasztani. azért mászik rá, mert éppen ovulál a nőstény. (lehet kölyke). nem lesz semmi bajuk, ha együtt vannak. ne vedd őket külön. 10 malackám van, csak értek hozzájuk.
2015. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha, ok köszönöm szépen! :)
2015. jan. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!