Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt adhatom a nyuszimnak...

Ezt adhatom a nyuszimnak nasiként?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem nyuszinak kaját (Versele-Laga Cuni Adult Complete) és ajándékként volt benne egy kis csomag nasi.

Tudom, hogy nem ajánlatos adni nekik ilyesmit, nem is szoktam, de nem szeretném kidobni.

Ez egyébként, csak kis csomagban:

[link]

Az jó, hogy nincs benne cukor, viszont a tej, tejtermék zavar. Mi a francnak kell egyáltalán ilyenek bele tenni, nem értem.



2015. jan. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Időnként kaphat.
2015. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a márka az egyik legjobb a piacon. Tejtermék tényleg nem nekik való,de szerintem nem lehet benne annyi,hogy baja legyen. Kéthetente adj egy szemet és akkor nem lesz baj :D
2015. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, csak ne add oda neki egyszerre az egészet.
2015. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig két szemet kapott, kb. 1 másodperc alatt betolta. Bezzeg a szénára alig bírtam rászoktatni.
2015. jan. 29. 17:10
 5/9 anonim válasza:

Sajt!

Az a vadnyulak kedvence!!! én tudom...

2015. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az enyém törpenyúl. Egyszer még régen adtam neki kis sajtot, de megszagolta és megvető pillantások közepette elfordult tőlem:D
2015. jan. 29. 17:54
 7/9 anonim válasza:
:) Mi is így találtuk, ajándék volt, a miénk imádja. Teljesen oda van érte. Igaz, mi majdnem mindennap adunk neki egyet, semmi baja nem lesz tőle. Ez a márka megbízható, némileg "egészséges" is.
2015. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Chone ***** válasza:
Ennyi hülyeséget, amit megetettek szerencsétlen nyulakkal.. Széna kell a nyúlnak, nem nasi..
2015. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ó, hát tényleg szerencsétlen, csak úgy szenved... látom.. -.- Nem egészségtelen neki. Nem kell túl sokat adni neki.
2015. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!