Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Videokban láttam...

S. O. S.! Videokban láttam hogy a hörcsögnek wc papírból meg konyhai papirtörlőböl készítenek a hörinek almot, és hogyha én ételfestékkel beszinezném nem lesz a hörimnek töle baja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem a kérdésre válaszolok. Én úgy csináltam, hogy egy csomó wc papír gurigát összeragasztottam celluxal, de úgy, hogy az akvárium hosszú, és egy rövidebbik oldalán is legyen. Szóval kicsit szabni kell a kanyar miatt. Majd pedig levágtam az alját és úgy raktam be. Utána zsebkendőket tépkedtem (nagyon sokat) és csak úgy beszórtam a darabokat. Ők utána szépen elrendezték maguknak a gurigában. Azért nem én csináltam, mert ők ezt szeretik. Ezt csak azért írtam le mert mindhárom hörcsögömnél így csináltam, és imádták, így normálisan el tudnak bújni.
2015. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K.J.Smith ***** válasza:
Nem tudhatod, milyen hatással van az ételfesték a hörcsögre. Mivel picike, neki az is káros lehet, ami nekünk nem árt. Szerintem ne kísérletezz. Jó lesz neki a guriga festés nélkül is.
2015. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sebok ***** válasza:
Alapból ki az aki wc papírt,papír zsebkendőt, konyhai törlőt vagy akár szalvétát rak be nekik? Beleragadhat a pofazacskójukba. És minek beszínezni? Tegyél be forgácsot,szénát,szalmát,ilyen kis rágcsálók alá kapható brikettet... Ráadásul ha illatos vagy mintás a fent felsorolt cucc tuti nem jó a festék meg a parfüm a gyomrocskájának
2015. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad se wc papirt, se papirzsebkendőt, semmi ilyet adni a hörinek, mert beragadhat a pofazacskójába, megfulladhat tőle!


Helyette finom puha anyagból rongyot lehet berakni neki ami nem foszlik olyat.

2015. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!