Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem megy bele a hörcsög...

Miért nem megy bele a hörcsög a kerékbe?

Figyelt kérdés
Az aranyhörim folyton kívülről tekeri a kerekét. Eddig azt hittem, azért csinálja ezt, mert túl kicsi neki és nem fér bele rendesen, de vettem neki egy nagyobbat, és ezt is ugyanúgy kívülről próbálja hajtani. Hogy tudnám rávenni, hogy másszon bele...?

2015. febr. 2. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor volt nekünk is ezt csinálta, aztán igen hamar rájött hogy állíthatja meg a kereket és mászhat a tetejére. Aztán onnan várta, hogy kivegyük kézbe. Szerintem hagyd, csinálja ami jólesik neki.
2015. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Játszon úgy ahogy akar. Az a lényeg, hogy elvan.
2015. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2008 óta tartok hörcsögöket, és én úgy vettem észre, hogy van olyan hörcsög akit egyáltalán nem érdekel a mókuskerék.

Ritka, de előfordul. 2 ilyen hörcsögöm volt eddig, az egyik mindig felborította és beleült mosakodni, a másik meg egyszerűen nem foglalkozik vele 3 év alatt 1-szer láttam, hogy belement de akkor sem rohant benne mint a többi..

2015. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!