Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Mennyi idős legyen a...

SÜRGŐS! Mennyi idős legyen a VADÁSZ GÖRI mikor magunkhoz vesszük?

Figyelt kérdés
Jobba ha minél fiatalabb??Vagy legyen kicsit idősebb?
2010. febr. 10. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy fiú görim ,Pepe:) Mi 8 hós korában hotuk el....De nyugtass meg hogy mindent tudsz róluk(tiltott kaják,meg ugye nem első állat lesz?!?!?!?!?!))


És most kapok mellé egy lány görit is,csak kb egy hó mulva,mert ki lesz ivartalanítva ő is:)

Figyi,írj privit,ha van valami kérdésed,vagy a nevelésében segíteni kéne:)

Nagyon sok sikert!

majd írok,mennem kell:(

2010. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már volt egy görink egy kis ideig.Nagyjából tudunk mindent.
2010. febr. 10. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetes volt, amikor elhoztuk :)
2010. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vok:

bocsi suliban voltam (informatika):D

na,siettem,és elírtam: 8hetes volt mikor elhoztuk...:)

itt van pár oldal:

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első ok:

a bloki.hu-n megtood nézni a görimet(a tuladonosként nem én vagyok,hanem anyám:)

[link]

2010. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha azért kérdezed, mert attól félsz, hogy ha idősebb görit veszel magadhoz, nem lesz szelid, vagy nem fog annyira szeretni, mintha kölyökként került volna hozzád, akkor hidd el, nem ezen múlik. Nekem több görényem van, van, amelyik kicsiként került hozzánk, és van, amelyik legalább 2-3 éves volt, a legszelidebb, legragaszkodóbb mégis ő, aki már felnőttként jött. Ha tenyésztőtől veszed, akkor persze kölyköt fogsz venni, lehet 8 hetestől 3-4 hónaposig akár, de ha mentett görényt veszel magadhoz, ők általában már idősebbek, viszont nagyon meghálálják a szeretetedet. Szaporítótól vagy állatkereskedésből lehetőleg ne vegyél.
2010. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fél évesen nagyon cukkancs!
2010. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!