Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen pépes ételt adhatnék a...

Milyen pépes ételt adhatnék a japán táncoló egeremnek?

Figyelt kérdés
Szóval úgy látom mintha letörtek volna a felső fogai, viszont így alig tud szegény enni valamit. Nektek volt már hasonló a japán táncolótokkal? Mit pépesítsek, amiből az sem árt neki, ha naponta eszik belőle?

2015. febr. 15. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a zöldséget gyümölcsöt lereszeled neki??

Nekem tengerimalacnál volt ilyen...de nem okozott problémát tudott enni, én figyelgettem...nem volt szükség orvosra sem és reszelésre sem....de én ezt csináltam volna hátha jobb, könnyebb neki.

2015. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Összeraktam a többi lánnyal, úgyhogy a magokból is tud enni, meg szoktam neki salátát, paradicsomot, almát adni..csak azon gondolkoztam, hogy ha naponta adnék nekik, az nem baj ? :S
2015. febr. 18. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj....az egérkék eléggé szívós kis állatok :) meg amúgy nagyon gyorsan vissza nő a foguk. :)

Nem nézted azóta neki?? Lehet már jó is minden?

Hogy tört le?? A rácsot rágta?

(Első válaszoló voltam)

2015. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam nincs, abban se vagyok biztos hogy letört valamelyik, mert annyira ficánkol meg forgolódik, hogy nem tudom normálisan megnézni. Most néztem, és hasonlít erre a képre, csak ennyire nincs kint a kis foga, de mintha így oldalra nőne(pedig nem most született, és eddig nem vettem észre hogy ilyen lenne). Azt hittem hogy kitört, de akkor túlnőtt volna neki is ? Lehet mégis megvannak a felső fogai, csak egyikőjüknél sem láttam még ilyet.
2015. febr. 18. 22:59
 5/10 A kérdező kommentje:

a kép lemaradt :D

[link]

2015. febr. 18. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:

A kép nagyon nagyon durva......tuti hogy az a foga?? Mert ha igen akkor az nagyon túlnőtt, hogy tud az enni??

Hm amúgy az egérkédre vissza térve szerintem már vissza is nőt a foga nem lesz vele gond.

Eszik rendesen?? Vidám? nem gubbaszt?

2015. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy most válaszolok. Ezzel a képpel inkább csak azt akartam mutatni, hogy mintha így oldalra nőne. Nem ilyen nagy :D Az a baj olyan pici a kis szája meg a fogai, hogy alig látom, főleg hogy még mocorog is, de most meg nem is azt láttam hogy oldalra nő, hanem hogy tudod 2 kis metszőfoguk látszik, és olyan mintha így szálakra lenne a foga "darabolva" Nem tudom értelmesen elmagyarázni.Vagy alulról nőhetett oda valami, vagy nemtudom, nem lehet ezt igy rendesen látni. De mindegy, eszeget salátát szoktam nekik adni, meg szoktam figyelni, mintha kicsit hízott is volna, úgyhogy csak nem lesz vele semmi :)

Köszönöm a sok választ és segitséget :)

2015. márc. 4. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök hogy rendben vagytok :)
2015. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)
2015. márc. 9. 17:45
 10/10 A kérdező kommentje:

Túl sokáig nem húzta.. most este kaját adni készültem, és oldalra volt feküdve, kivettem már furcsán vette a levegőt, tiszta sovány volt, pedig eddig eszegetett, amit tudott. Aztán elkezdett remegni mindene, és a kezemben elpusztult. :( De jobb neki, nem szenved. Viszont most nagyjából meg tudtam figyelni..


[link]


nem ilyen volt a foga, hanem mintha az alsó is hosszabb lett volna a felső meg így oldalt volt(1et láttam) és az is nagyon hosszú volt. Nem tudom, hogy így születhetett(valószínű), csak nem vettem észre akkor. Ezt csak azért írtam le most, hogyha ilyen lenne bárkinél, figyelje folyamatosan a kisegeret, mert én már mostanába nem figyeltem minden nap rá. :/

2015. ápr. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!