Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög, dzsungária...

Aranyhörcsög, dzsungária törpe hörcsög kínai csíkos hörcsög vagy mongol futó egér?

Figyelt kérdés
melyiket válasszam és miért ? Aranyhörcsög , dzsungária törpe hörcsög kínai csíkos hörcsög vagy mongol futó egér? aranyhörim törpe hörim már volt ? melyik ratható párban
2010. febr. 11. 18:36
 1/9 anonim válasza:
az aranyhöri harap de amm cuki, a törpehörcsög cuki nekem is az volt de csak egy másfél évig él:S:S, kínait nem mert rossz harap egyfolytába mongol futó egeret ne mert én is meg akarom ölni a sajátom:D:D
2010. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem volt dzsungim és aranyom is és egyik se harapott 2-3romszor kivéve a dzsungi de az arany soha nem harapott meg
2010. febr. 11. 19:26
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy még esetleg a roborovski törpehörcsög ?
2010. febr. 11. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az aranyhörire szavazok. Nekünk is van kettő. :) Musu és Masa. Olyanok mint két vásott kölyök, de SOHA nem haraptak meg durván, max játékosan, vagy ha kajás volt a kezem. ^^ Nekünk volt mongol futóegerünk, azoknak kell a hely nagyon, és hát elég szaporák... meg aztán az emberrel nemigen jönnek ki. A törpehörik meg nagyon kevés ideig élnek...

Sztem aranyhöri. Olcsóbb is, jobb is.

2010. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az aranyhöri mivel nekem is van erőszakos meg minden de imádom ha valami baja esne meghalnék :) egyértelműen aranyhöri
2010. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy engem se úgy harapott meg csak bevette a kezemet a szájába xd tök cuki hidd el
2010. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Törpehöri!!!

Az a legcukibb:D

Nekem is az van, ő az első rágcsálóm.

Meg tudnám zabálni:D

2010. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
TÖRPEHÖRI az olyan kicsi édes és szőrös:))xD az enyém kicsit dilis de ettöl édesebb....
2010. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az aranyhörit választanám,mert nekem is van 3 és imádom őket(2 lány,1fiú).
2010. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!