Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögnek kell viz?

Az aranyhörcsögnek kell viz?

Figyelt kérdés
az állatkereskedésben azt mondták,hogy nem iszik de azért raktunk be neki vizet nem ivott ezért kivettük

2015. febr. 22. 12:14
 1/6 anonim válasza:
65%
xdddddddddddd
2015. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:
24%
Hát, szerintem a növényekből felveszi a kellő vizet. Szoktál látni pocsolyákban, kis patakok szélén aranyhörcsögöt vizet inni? :D
2015. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha eleg folyadekhoz jut a gyumolcsokon/zoldsegeken keresztul nem kell, de mindig legyen azert!
2015. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!amúgy a törpehörcsögünk ivott amikor még élt:(
2015. febr. 22. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy golyós itatót nem nagy macera mindig feltölteni és így mindig lesz neki vize, ha szüksége van rá. Én nem hagynám víz nélkül, bármit is mondtak az állatkereskedésben (nem mindig értenek hozzá megfelelően).
2015. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Csak akkor nem kell ha tényleg minden nap kap elegendő lédús gyümölcsöt és zöldséget bőségesen. Pl. paradicsom. Abba sok a folyadék.

Nekem se ittak sose a vízből, de azért mert én nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget adok nekik. Esetleg nyáron, a nagy melegben néha lehet adni, ha elfogadja.

2015. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!