Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van rá esély, hogy görénnyel...

Van rá esély, hogy görénnyel lehet ugy sétálni utcán mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
van hám meg minden, de esélytelen hogy 1-2 ora alatt 10m-nél többet haladjak vele. igaz még csak 8 hetes. szoval ne adjam fel?
2008. aug. 24. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hozzá kell szoktatnod a pórázhoz.Én gyakran látom hogy a városban sétáltatják a görényeket pórázon.
2008. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan kell szoktatni a görényt is a sétákhoz. Oltás nélkül ne vidd el sétálni. Ne erőltesd a sétákat.

Általában az első séta egy "megnézem és megyünk haza" címszóból indul, majd ez egyre bővül. Nekem ugyan görényem nem volt, de a kutyusaimnak az első séta mindig csak az utcasarokig szólt. Neked milyen lenne, ha egy teljesen új környezetbe vinnének be? Biztos, hogy megijednél. Hangos ugatások, magas fák, hatalmas emberek... neki ez még új.

Ne add fel, egyszer majd a kedvenc program lesz a séta! :)

2008. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. majd dolgozok az ügyön :)
2008. aug. 24. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én póráz nélkül sétáltatom parkokban:Dautóút meleltt póráz:D hát. sztm minél egygazdásabbnak,gazdifüggőnek neveled annál engedelmesebb elsz.sok foglalkozás...és kitartás,kitartás,kitartás..ennyi
2008. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ja amíg pici a göri addig mindenhol megáll,mert újak adolgok:D
2008. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az enyém is így kezdte.

hagyd,hogy felfedezze a számára új dolgokat.

de hozzáfog szokni egy idő után:)

sok sikert:)

2008. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen van kimondott hám is a göriknek!!!:):)
2008. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban hozzá fog szokni, szoktam látni, mikor sétáltatják őket. Egyszer régen még kisiskolás koromban láttam egy férfit, aki egy pórázon vezetett maga mellett egy görényt, ami engedelmesen szaladt mellette. Azelőtt még soha nem láttam ilyet. Annyira utánabámultam, hogy elestem a járdaszegélyben.
2009. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. már jobb a helyzet, egy darabig jön mellettem, aztán vagy megunja vagy elfárad. de bíztató :) még egyszer kösz mindenkinek
2009. jan. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!