Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsilla nagyon hangos...

A csincsilla nagyon hangos éjszaka? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem szeretnék csak úgy hallottam zajongnak éjszaka.Mert ha igen akkor inkább nem szeretnék.Csak olyanoktól kérdezem akik egy kicsit is tapasztaltak a csincsillákkal kapcsolatban.

2015. márc. 8. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy éve tartok csincsillákat és hat van itthon, szóval elég tapasztalt vagyok.. :) Igen, a csincsilla NAGYON hangos éjszaka. Éjjeli állat, tehát arra kell számítanod, hogy este 8-10 között kel és hajnali 4-5-6-ig bizony "bulizik", és ez iszonyú zajjal jár. Rág, kapar, rázza a rácsot... stb... nálam a csúcs az 80 dB-es zaj volt (megmértük, mert a szomszédok panaszkodtak)... jogosan.. :) szóval ha valami kis rágcsálót szeretnél, de nem éjjel vagy ébren, akkor olyat válassz, ami inkább nappal is aktív, pl. tengerimalacka :)

2015. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a választ Tengerimalacom és Hörim is van . Csak azért szerettem volna mert ők is olyan édesek mint a malac meg a höri és mert imádom az ilyen puha kis állatkákat:) Köszönöm
2015. márc. 12. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. 7 évi csincsillatartás után még mindig. :)
2015. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi több mint 4 éve tartunk csincsillát és igen elég zajosak mivel éjszakai állatok :D de ha hétalvó vagy akkor te is átalszod az egészet és észre sem beszed
2015. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!