Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen háziállatot vegyek?

Milyen háziállatot vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok hasonló kérdés van már,de azért teszem külön én is fel,mert nekem egy olyan kisállat kéne,amit elég csak,ha ketrecbe vagy akváriumba tartok,tehát nem igényli,hogy a szobába futkosson,mint például a nyúl.Törpehörcsögöm az már volt,nem jött be,mert elég unalmas állat.Tudom,hogy a kisemlősök kategóriájába írtam,de igazából szívesen fogadom a madarakat,hüllőket is.Egyedül még az egér és a patkány nem jöhet szóba,azoktól valamiért undorodom,és természetesen kutya,macska sem mert nem kertes házban lakunk.Tehát leginkább kis mozgás igénylő állat lenne a megfelelő.


Előre köszi a válaszokért! :)



#hal #háziállat #madár #hüllő #kisállat.emlős
2015. márc. 8. 21:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vadászgörény?
2015. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal őt is ki kell engedni 1-2 órára,vagy nem?
2015. márc. 8. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:

A görényt 3-4 órát kell kiengedni minimum!


Én a halat ajánlom, ha csak nézegetni akarod. Azon kívül minden állattal foglalkozni kell, amit ha nem akarsz nekik megadni akkor inkább ne is legyen olyan állatod.

2015. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy találni fogsz olyan állatot, ami ugyanannyi mozgást igényel, mint a hörcsög, de érdekesebb nála...Madarak alapból nem, mert azokat is ki kell engedni.Egy kicsit túl nagyok szerintem az igényeid
2015. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet félre értetettek,mert én szívesen foglalkoznék sok időt a kis állattal,csak az volt az egyetlen kritérium,hogy ne nagyon kelljen kiengedni,hogy ne járkáljon a parkettán.
2015. márc. 9. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:
hörcsög, törpehörcsög, degu
2015. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A madár elég ritkán mászkál a parkettán. Inkább minden máshol. Kivéve ha a földön ücsörögsz, mert akkor oda megy ahol te vagy.
2015. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mért baj ha járkál a parkettán? A parkettát fel lehet törölni.
2015. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a kettő nagyon üti egymást. Az olyan állat ami nem igényli a mozgást általában mást sem nagyon igényel, mint például a foglalkozást, így nem is túl ragaszkodok. Tehát azon kívül hogy szépek, vagy aranyosak nem túl érdemesek.
2015. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
- érdekesek.
2015. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!