Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szabadítsam ki az egret?

Hogy szabadítsam ki az egret?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen az egérragasztó csapdába fogtunk egeret,viszont szegény most itt vergődik a ragasztóban. Kivinném a szabadba és elengedném,de,hogy szedjem ki a csapdából? Ha vízzel öntözöm kiszabadul?
2015. márc. 11. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt írja benzinnel lehet eltávolítani.
2015. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csapd agyon, ne szenvedjen sokat. Nem ezért van a ragasztó, hogy utána elengedd, mint a sporthorgászok a halat.
2015. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vízzel nem fog lejönni, de benzinnel szerintem igen
2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyet kell viszont értenem a kettessel, ez egy egérfogó amiből nem tervezték kiszedni az egeret. Nem hiszem hogy nagyon értékelné az egér a benzinnel locsolást, és nyilván nem fog engedni a ragasztó némi fizikai beavatkozás nélkül, akkor pedig harapás is lesz. Egyszerűbb gyorsan megszabadítani a szenvedéseitől, és legközelebb olyan egérfogót tegyetek ki ami megöli az egeret és nem nektek kell.
2015. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem, hogy gondoltátok :)

A szomszédunk yorkiejára ráragadt egyszer egy ilyen, őt acetonnal szabadították ki a trutymóból, de nagy meló volt, és nem érte rossz helyen a ragasztó csak a szőrfelületen.

Egy egér nyilván jóval kisebb, ha vergődik a szemétől kezdve megy az anyag mindenhova, esélytelen, hogy maradandó sérülés nélkül kiszedjétek.

Legközelebb jobban válasszatok csapdát, ha hajlamosak vagytok megsajnálni szegény kis párát.

2015. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Felesleges kiszedni, a stressz miatt amúgy is elpusztulna. Csapjátok agyon, hogy ne szenvedjen tovább.
2015. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
vagy vágjátok le róla a csapda lelógó részét, úgy legalább tud mozogni csak rajta lesz néhány papír darab, idővel lekopik
2015. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FüligJimmy88 válasza:
Ne próbáld kiszedni. Ha sikerülne is, valószínűleg úgyis elpusztulna később, ha meg megharap, ki tudja, milyen betegséget kapsz el tőle. Nekem a rugós csapda nagyon bevált, ha nem is töri el azonnal a gerincét, egy perc alatt megfullad.
2015. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chone ***** válasza:
Most ez komoly kérdés? Dobd bele a kinti szemetesbe és viszontlátás
2015. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!