Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem árt ez a törpenyuszimnak?

Nem árt ez a törpenyuszimnak?

Figyelt kérdés

A névnapomra kaptam egy parfümöt, de nem használtam, ezért az idióta öcsém egy csomót a függönyömre locsolt belőle amikor nem voltam itthon. Azóta a függönyt kivittem a szobámból, egy csomót szellőztettem, de észrevettem, hogy a nyuszim bal szeme könnyezik (nem érte huzat, erre nagyon figyelek).


Ez a parfümtől van? Mit csináljak vele? Vigyem állatorvoshoz?



2015. márc. 11. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak a függönyre, hanem a nyúlra is jutott a parfümből. Ha egy-két nap alatt nem javul vizsgáltasd meg.
2015. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a parfümtől is, de ha nem múlik, és tartós a könnyezés, akkor az is lehet, hogy a fogával van gond.

Nekünk is most fogproblémáink vannak, és az okoz könnyezést, mert a foggyökér nyomhatja a könnycsatornát.

Mindenesetre, ha nem múlik el pár napon belül vagy rosszabbodik, vidd el orvoshoz!

2015. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerencsére ma délutánra elmúlott.
2015. márc. 12. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!