Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi zöldség;gyümi;magkeveré...

Mennyi zöldség;gyümi;magkeverék jár egy nap egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném túletetni, mert nagyon fontos nekem, és szeretném ha sokáig élne, ő az első hörim.
2010. febr. 17. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy részét eldugja úgyis, annyit eszik amennyit kíván.

Én kb. 1 kiskanál vegyes kaját adok neki, egy fél földimogyorót, egy szem mazsolát, egy negyed diót 1 szelet almát vagy más zöldséget kis kockára vágva, ezekből 1-2 darabot teszek neki. Ezzel jól el van másnap reggelig.

Persze minden nap kap még néhány falat kekszet, vagy főtt tojást, picike sajtot is.

2010. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi a hipergyors választ!!!! :o)
2010. febr. 17. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
DE azért várok még:)
2010. febr. 17. 19:39
 4/5 anonim válasza:

A hörcsögnek nagyon gyors az emesztese, anyagcsereje ezert mindig kell, hogy legyen neki friss kaja bent!

A hörcsögök alltalaban 2 evet elnek, tehat sajnos hamar el kell bucsuzni toluk, de nekem volt hörim ami 4 evig elt.A lenyeg minden nap friss alma,repa,uborka,salata(keves mert puffaszt)ruccola salata nagyon jo mert sok a calcium benne de abbol is keves mert hasmenese lehet töle!Citrus gyümölcsöt(ananasz, narancs,citrom)nem ajanlott.Banan,zuccini,lohere,gyermeklancfu zöldje,paradicsom kimagvalva is imadjak.Sajtot, fött tojasfeherjet szoktam en is a feherje miatt.Es vedd ki sokszor a kalitkabol, h meglegyen a napi mozgasa is, csak vigyazz ra mert olyan gyorsak mint Speedi Gonzalez :)

En imadom a hörcsögöket most is van egy Hellboy.

2010. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy midnig legyen nála kaja, hiszen rágcsáló... Én úgy szoktam h reggel és este egy kevés magot öntök neki, meg almát vagy vmi gyümölcsöt...a lényeg a gyümi, hiszen csak ebből nyernek folyadékot. Túlenni nem szokták magukat csak elrejtik a fészkükbe az élelmet...
2010. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!