Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit rakjak be a tengerimalacom...

Mit rakjak be a tengerimalacomnak hogy tudja koptatni fogát?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szerint száraz kenyeret de azt nem eszik és szerintem hülyeség kenyeret adni nekik. Ti mit adtok nekik?

2015. ápr. 26. 17:41
 1/3 anonim válasza:

Vannak különféle rágókát amiket be tudsz szerezni egy állateledel boltban, vannak különböző fogkoptató sók is, ezek is nagyon jók az ásványianyag tartalma miatt.

A kenyér nem hülyeség, én is azt adtam nekik.

2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit!

A szénával koptatja a fogát, az legyen mindig előtte! Ha széna van, nincs szükség semmilyen fogkoptatóra.

Száraz kenyeret nem ajánlom, elvileg nagy ritkán be lehet rakni nekik unaloműzőnek, de rendszeresen ne legyen előttük.

2015. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Száraz kenyér, háztartási keksz. Én a dzsungijaimnak adom ezt, malacom csak nagyon régen volt. A hörik nálam a fogkoptatót nem használják. Viszont nem mérgező faágat is tehetsz be neki, ha azt rágja, azzal is kopik a foga. :)
2015. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!