Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Birja a tengerimalac a költözést?

Bulcsú99 kérdése:

Birja a tengerimalac a költözést?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire viseli meg a tengerimalacot a környezet változás.A héten vettem egy malacot, viszont mert közeleg a nyár szüleim eltervezték, hogy minden hétvégét a nyaralónkban fogunk tölteni.Szerintetek megviselné a malacot ha pénteken elvinném oda és hétfőn reggel kerülne vissza a lakásba.FONTOS:ezt minden héten megcsinálnám suli végéig.

2015. máj. 13. 12:58
 1/3 anonim válasza:
Nem.Jól is fogja érezni magát a szabad levegőn,csak azért figyelni kell rá nehogy valami macska,vagy más állat bántani tudja.Régen azt csináltuk,hogy egy füves helyet elkerítettünk neki árnyékban,eszegette a füvet,nézelődött,helye is volt futkosni.
2015. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viselné jól.

- az állandó hurcolkodás nem jó nekik (kibírják, de ne legyen heti szintű program...)

- a nyaralóban hol lenne? vinnétek az egész ketrecet felszereléssel? akkor még el tudom képzelni, hogy jól elvan, de ki ne rakd a 40 fokba, napos helyre...

- macskaveszély is fennáll, ahogy az első írta

Én inkább megbíznám a szomszédot, hogy vigyázzon rá arra az 1-2 napra, igazából csak annyi lenne a dolga, hogy minden nap tegyen be szénát és töltse újra az itatót.

Vagy megmondhatod a szüleidnek, hogy te nem akarsz/nem tudsz minden hétvégét a nyaralóban tölteni, mert gondoskodnod kell a malacról.

2015. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se viselné jól, de én még nem utaztam velük. Itt viszont olvashatsz tapasztalatokról: [link]
2015. máj. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!