Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok ilyen ketrecet amit...

Tudtok ilyen ketrecet amit boltban árulnak? Rendelni nem szeretnék:/

Figyelt kérdés
Http://abc-zoo.hu/8709-15092-thickbox/manyag-ketrec-horcsogoknek-27-x-205-x-255cm. Jpg
2015. máj. 25. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


ne haragudjatok, itt a kép

2015. máj. 25. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a fajta szerintem nem épp a legjobb állattartásra. Ennek amúgy mekkora a mérete? Ami a linkben van, hogy 20x27x25 cm ugye nem az. Az nagyon kicsi.


Plusz még az is, hogy ilyen hülye formája van. Amúgy is kicsi, de még a lekerekítés is elvesz belőle. Szerintem ha emeleteset akarsz, szögleteset vegyél, akár úgy, hogy teljes felső szint van.


Ilyeneket találsz pl. fressnapf-ban is, vagy egyszerű állatkereskedésben.

2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen alkalmatlan állattartásra.

- Hihetetlenül kicsi

- Az emeletre nagyon meredek a feljáró, és csúszós is

- Az emelet is kicsi

- A ketrec méreteiből adódóan valószínűleg a futókerék is kicsi, ami árt az állat gerincének


Vagy egy nagy alapterületű egyszinteset válassz, vagy olyat, ahol teljes második szint van kialakítva könnyen "megmászható", esésbiztos feljáróval (tényleg ideálisat csak videókon láttam, én magam készítettem +1 szintet).

2015. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!