Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap a Dzsungáriai...

Miért harap a Dzsungáriai törpe hörcsögöm?

Figyelt kérdés

A kezembe akartam venni és már többször is volt a kezemben és kézhez van szoktatva de mégis megharapott.Ez miért lehet?

Az ujjam vérzett is.Ez a kis harapás el tud fertőződni vagy esetleg lehet tőle komoly bajom?



2015. máj. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeret téged! Fertotlenitsd le.
2015. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

1. Alvásból ébresztetted fel és megijedt.

2. Túl gyorsan közelítettél feléje, és nem ismert meg (a látásuk elég rossz, először mindig szagoltasd meg a kezed, hogy tudja, te vagy az.)

3. Ételszagú volt a kezed, és finom falatnak nézett.

4. Ha nem tenyésztőtől vetted, lehet, hogy Campbell-hibrid, és érzékenyebb arra, hogy betolakodsz a territóriumába.

5. Ilyen a természete


Ha az 1-3 közül valamelyik, akkor neked kell változni, ha a 4 vagy az 5, akkor neki, ezzel próbálkozhatsz:

https://www.youtube.com/watch?v=_qwxJLw7l24

2015. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó tökéletesen leírta. :)
2015. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszöm.

Az egyes volt az.Most már megfogadom a tanácsot.

És a harapással mi van?Még most is látszik.

2015. máj. 30. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz a harapástól, majd elmúlik. :)

Én a harapós időszakban lovaglókesztyűben vettem ki a hörit, így nem harapta át.

2015. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!