Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire bírják a hörcsögök a...

Mennyire bírják a hörcsögök a légkondit?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek hozzáértőktől.

A kérdés: mennyire bírják a hörik a légkondícionált helységet, természetesen nem 20-22 fokról beszélek, hanem 26-27 fokos szobahőmérsékletről(nyáron). Nyilván nem rájuk megy a hideg levegő...megkönnyebbíthetem így nyáron a dolgukat?



2015. jún. 9. 10:56
 1/2 BlueW(olf) ***** válasza:
Szia, amikor nekem volt a 4. emeleti lakásban, majd 40 fokban én külön neki csináltam miniklímát :) Igaz, nálam más lehetőség nem volt. A ketrec tetejére rögzíts oda egy fagyasztóba rakott vizes palackot, takard le egy edénnyel. Ha a házikója fölé teszed, pont eleget hűt majd rajta, hogy ne legyen baja a melegtől. A klíma azért nem jó, mert mozgatja a levegőt, némelyik hörcsög jobban, némelyik kevésbé, de érzékenyek rá. Ha terráriumban van, jégakkut tehetsz az üveg alá, de tegyél közé valamilyen ruhát.
2015. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tenném légkondis szobába, mert mint tudjuk, nagyon könnyen megfázhatnak, onnantól pedig könnyen belehalnak. Inkább a légkondi melletti szobában hagynám, az ajtót nyitva hagyva oda is jut hűvösebb levegő.

De jobb megoldásnak látom a rongyba csomagolt hideg jégakku behelyezését a höri helyére. :) Így csak annyira megy a közelébe, amennyire szeretne.

2015. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!