Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitseg, mi lehet a baja a...

Segitseg, mi lehet a baja a kis horcsogomnek?

Figyelt kérdés

van egy albino arany horcsogom 11honapos,es ugye bar albino azaz piros a szeme. viszont a kovetkezo baj tortent. eloszor olyan volt az egyik szeme mintha korulotte szilardszeru ver bugyogna ki.ezt lekezeltem szemcseppel majd elmult ,de ezt kovetve vagy 2hete ugyanaz a szeme BEFEHEREDETT. kivul picit piros meg,mint az eredeti de kozepen olyan szurkes az egesz. nagyon nem tudom mi baja lehet ezert nagyon aggodok is.:( az eset ota nagyon furan viselkedik. tamad a fele nyulok, engem majd tesomat s megharapta. szurkehalyog lehet allatoknal,vagy megvakulhatott? mi lehet ez? nagy szuksegem van a segitsegetekre. elore is koszonom.


ui: vagy 3hete leejtettek kb fel-1 meterrol veletlenul ,de nemhinnem hogy ez lehet a baj.



2015. jún. 15. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
DOKI!!!
2015. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem megvakult. A vérzés is erre utal,megsérült a szeme.Nem biztos hogy az eséstől,lehet valami kiálló dolognak nekiesett magától. Meg kell szelidíteni újra.
2015. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, bár szerintem a szemén már nem lehet segíteni. A ketrecében van olyan hegyes, kiálló dolog, ami megsérthette?
2015. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a futokereke van amiben vannak lekerekitett femek,mas kulonosebben ami kiallna nincsen.
2015. jún. 15. 21:10
 5/10 A kérdező kommentje:

a futokereke van amiben vannak lekerekitett femek,mas kulonosebben ami kiallna nincsen.

hogyan szelidithetem meg ujra? lassan hozzaerni se merek:(

2015. jún. 15. 21:11
 6/10 A kérdező kommentje:

itt egy kep is rola ,bocsi a rossz miosegert de a lenyeget latni.

[link]

2015. jún. 15. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Arról az oldalról nyúlj felé, ahol az ép szeme van, lehet hogy megijed ha nem veszi észre a kezed.

Meg valószínűleg fáj neki, szenved, azért is harap.

Nézesd meg egy állatorvossal.

2015. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem töltötte be a képet, de ha felálló fémek vannak benne, akkor gyorsan vedd ki a futókereket, mielőtt még több bajt okoz!
2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2015. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szeme ugyan ugy van. probalgattunk odalogatni etelt,hogy eszre veszi-e ,de nem latta,szóval valóban megvakulhatott. Nagyon sokat segitettetek a valaszokkal,rajottunk,hogy valoban csak akkor tamad,ha a vak szeme felol nyulunk hozza. A vaksagot okozo targyat/problemat/okot sajnos meg most sem tudjuk. :/ koszonom a valaszokat!:)
2015. jún. 19. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!