Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szerezzek házi patkányt?

Hogy szerezzek házi patkányt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis patkányt, de nincs honnan szerezzek. Faluban élek, környéken sincsenek kereskedések, nagyvárosi tenyésztők messze lennének. Utazási lehetőségem esetleg busszal, ötletek?

2015. jún. 25. 15:06
 1/5 anonim válasza:
25%
Menj fel a padlásra vagy le a pincébe biztos találsz ha nem patkányt akkor egeret :D
2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Milyen falu az? Még a patkányokban is több büszkeség van, ezek szerint, semmint hogy ott dögöljenek meg.
2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kell menni a csatornába érte! De csak óvatosan! Rem tudsz úszni!
2015. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi vicceske van itt...

Amúgy én is faluban élek, de a patkányaimat Bp-ről vettem régebben, egy fiatal csaj tenyésztette, nagyon szépek és mindig egészséges állatokat kaptam onnan. A nevét viszont már nem tudom...

Patkányos fórumokra írj amúgy, ott több értelmes választ kapsz mint itt.

(Állatkereskedésből amúgy 2 patkányt vettem, mindkettő betegségben halt meg és a nemét sem találták el... szóval azt nagyon nem ajánlom. Állandóan állatorvoshoz járkálni nem volt kellemes.)

2015. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

En tavaly tole vettem. :)

Vonattal elhozta a patkanyokat nekem, es nem szamolt el erte semmit.

2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!