Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiesett a foga a dzsungáriai...

Kiesett a foga a dzsungáriai törpehörcsögömnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1.5 éves törpehörcsögöm és ma reggel azt vettem észre hogy felül hiányzik az egyik foga. Állatorvoshoz nem tudom elvinne. A szotyit meg a tökmagot megpucolva adom neki hogy evvel is könnyítsem a dolgát de mit tehetek még? Egyáltalán vissza nő egy kiesett fog?

2015. jún. 28. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan bébitápok, amiket lehet nekik adni. A megpucolás pedig jó ötlet, visszanőni valószínűleg sajnos nem fog a foga...a zöldségek, amiket adsz neki azt is be tudod pürésíteni, az is boldogan megeszi majd :)
2015. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig orvos kellene, mert nem tudni nem e beteg.Sok hörcsögöm volt már nem szokott csak úgy kiesni foguk.
2015. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Milyen bébitápot lehet neki adni? Vagy mit adjak egyáltalán neki? Kérlek segítsetek mert nagyon aggódok.
2015. jún. 28. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Trovet tápot próbálj meg, esetleg a hamster nature tápot áztad be és úgy..


egyébként az én hörcsögöm foga is kiesett (öregedés miatt) és vissza nő neki. Tudod, azért rágcsáló, mert a fogai folyamatosan nőnek neki.

2015. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
letört* vissza fog nőni
2015. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!